Profil AGC Fenestra

Společnost AGC Fenestra a.s., člen AGC Group je dceřinou společnosti AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group. 

Přečtěte si více

Oznámení o sloučení

S účinností k 1. 9. 2014 došlo k fúzi distribučních společností v České republice, během níž se společnosti AGC Moravské Budějovice s.r.o., AGC Stod s.r.o. a AGC Hradec Králové a.s. sloučily do společnosti AGC Fenestra a.s. a na společnost AGC Fenestra a.s. přešly veškeré obchodní a výrobní aktivity těchto společností. 

Přečtěte si více

Mistrovství světa ve fotbale 2018

Mistrovství světa ve fotbale 2018: sklo od AGC na více než 30 místech.

Přečtěte si více

Imagin má certifikát Cradle to Cradle - Gold

Vzorované sklo Imagin od AGC má nyní certifikát Cradle to Cradle CertifiedTM Gold.

Přečtěte si více

Projekt 101 Embankment

101 Embankment a sklo AGC Stopray Vision-50 s protisluneční ochranou

101 Embankment je kancelářská budova o rozloze více než 15 300 m² představující první etapu rozvojového projektu města Manchesteru s cílem vybudovat inspirující a flexibilní velkoplošné administrativní prostory.

Přečtěte si více

Stopray SilverFlex

Stopray SilverFlex, nové high-tech sklo pro vizionářské architektonické projekty. 

AGC Glass Europe představuje další naprosto nový výrobek s protisluneční ochranou – Stopray SilverFlex. Toto vysoce reflexní sklo s protisluneční ochranou nabízí architektům a developerům ideální řešení...

Přečtěte si více

ENERGY LIGHT

Společnost AGC vám představuje své nejnovější sklo s protisluneční ochranou: Energy Light.

Toto nové sklo s povlakem dokonale kombinuje nízkou emisivitu a protisluneční ochranu při zachování neutrálního vzhledu.

Přečtěte si více

10.národní konference ČKLOP

Dne 30. března 2017 se v pražském Clarion Congress Hotelu konala jubilejní 10. konference ČKLOP s podtitulem LOP, okna a dveře - zdraví obyvatel a udržitelné stavebnictví. Návštěvníci si i letos vyslechli odborné přednášky zajímavých hostů z České republiky i ze zahraničí.

Přečtěte si více

Projekt Warsaw Spire

Nová dominanta Varšavy vítězem MIPIM Awards 2017

Projekt Warsaw Spire získal hlavní cenu v prestižní soutěži MIPIM Awards 2017, jejíž vyhlášení se konalo v průběhu MIPIM, mezinárodního veletrhu nemovitostí a investičních příležitostí v Cannes ve Francii. Zvítězil v kategorii Best Office & Business Development, a za sebou zanechal  významné projekty z Londýna, Říma a Shenzhenu.

Přečtěte si více

Certifikát Cradle to Cradle CertifiedTM Bronze pro skla Thermobel

AGC Glass Europe pokračuje v plnění svých závazků zaměřených na trvalé zlepšování environmentální výkonnosti. Jakožto první a jediný výrobce skla na světě, který získal certifikát Cradle to Cradle CertifiedTM Bronze za svá izolační skla Thermobel a iplus/ipasol, nabízí dnes AGC nejširší portfolio produktů s certifikáty na úrovni Silver nebo Bronze.

Přečtěte si více

Představuje se Halio - sklo AGC Glass Europe pro nová interaktivní okna a prosklené stěny

Halio™ je inteligentní tónované sklo, které se zbarvuje do neutrálních šedavých odstínů, čímž dochází k blokování slunečních paprsků, ochraně proti oslnění a zvýšení pocitu soukromí. Tato změna probíhá automaticky nebo na přání uživatele a sklo stále vypadá jako běžné sklo. 

Přečtěte si více

Inspirujte se sklem pomocí mobilní aplikace „Glass & Architecture by AGC“

Nyní on-line a zdarma ke stažení:  nová mobilní aplikace referencí společnosti AGC „Glass & Architecture by AGC“  vás zve na cestu po rozmanitých a ohromujících architektonických stavbách z celého světa, aby vám pomohla najít řešení, které hledáte pro použití v interiéru či exteriéru.

Přečtěte si více

AGC představuje Planibel Clearlite, nové plavené sklo

V posledních letech zaznamenal sklářský průmysl vzrůstající poptávku po výrobcích z čiřejšího plaveného skla. Společnost AGC nyní nabízí Planibel Clearlite, který představuje výrobek s lepšími energetickými a světelnými parametry a přináší do vašeho obydlí vyšší komfort.

Přečtěte si více

Objevte nový Matelac T

Matelac T: kalitelné lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou

Po úspěšném uvedení rozšířené škály skel Lacobel T na trh v roce 2014 nabízí nyní společnost AGC jedinečnou škálu kalitelných lakovaných skel se saténovou povrchovou úpravou: Matelac T ve stejných 15 moderních barvách.

Přečtěte si více

Hlavní účetní údaje za rok 2014

V souladu s § 436(1) zákona č. 90/2012Sb. o obchodních korporacích uveřejňuje představenstvo společnosti tyto hlavní účetní údaje za rok 2014:

Přečtěte si více

Quadrio - prolamovaná fasáda se zasklením od AGC

Quadrio  - prolamovaná fasáda

Architektonické řešení fasád, které jsou jednotícím prvkem jinak značně členité budovy, vychází z myšlenky přiznání soudobého výrazu objektu a současného respektování tradičních prvků okolních historických domů. Fasády čtveřice budov v nárožních polohách v každém patře lemují výrazně předsazené horizontální římsy ze světlého umělého kamene. 

Přečtěte si více

Stopray Vision 72 a Stopray Vision 72T

Společnost AGC Glass Europe rozšiřuje svou škálu produktů s protisluneční ochranou o novinku Stopray Vision-72 – Sklo s protisluneční ochranou a vysokou selektivitou a Stopray Vision-72T- Kalitelné sklo s protisluneční ochranou a vysokou selektivitou.

Přečtěte si více

Muzeum dějin polských Židů

Přesně 70 let poté, co vypuklo povstání ve varšavském ghettu, bylo otevřeno Muzeum dějin polských Židů. I když se muzeum zatím nemohlo pochlubit žádnou expozicí a řada prostor byla ještě prázdná, první víkend po otevření zavítalo do muzea téměř 15 000 návštěvníků z Polska i ze zahraničí - přilákala je totiž jedinečná architektura nové budovy. Svůj podíl na působivosti tohoto díla, které je považováno za jednu z nejkrásnějších moderních budov ve Varšavě, mají skla od AGC.

Přečtěte si více

Dálniční tubus se sklem Pyropane

První aplikace skla Pyropane v České republice v opláštění dálničního tubusu

V květnu 2013 uběhl rok od zprovoznění dálničního úseku D8 mezi Lovosicemi a Bílinkou, jehož součástí je dálniční tubus u obce Vchynice. Ocelová konstrukce o délce 232m, šířce 33m, výšce 9m a hmotnosti 450 tun pojme bezmála 8000 m2 skla Pyropane 100 (E30) v odstínu zelené. 

Přečtěte si více

Slavnostní otevření AGC Glass Building

V úterý 30. září společnost AGC Glass Europe slavnostně otevřela za přítomnosti četných zástupců z ekonomické, politické a průmyslové sféry a tisku své nové sídlo společnosti AGC Glass Building, budovu s téměř nulovými náklady na energie, a to v Louvain-la-Neuve, 25 km jižně od Bruselu. 

Přečtěte si více

iplus - Energeticky účinné zasklení

AGC představuje vylepšenou škálu nízkoemisivních skel iplus

Přečtěte si více

AGC rozšiřuje barevnou škálu Lacobelu T

Objevte rozšířenou škálu skel Lacobel T od AGC: nejodolnější lakované sklo v 15 módních odstínech.

Přečtěte si více

Studentská soutěž „Moderní koupelna“ má svého vítěze

Ve stylovém showroomu  SIKO na pražském Zličíně proběhlo pod záštitou firem AGC Flat Glass Czech a SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, ve spolupráci s katedrou architektury stavební fakulty ČVUT, slavnostní vyhlášení studentské soutěže na téma „Moderní koupelna“. Součástí celé akce byl i odborný seminář „Moderní trendy v interiéru”. 

Přečtěte si více

AGC podpořilo studenty ČVUT na prestižní soutěži Solar Decathlon 2013

3. října začala v Kalifornii mezinárodní studentská soutěž Solar Decathlon 2013. Solární dům AIR HOUSE, který postavil tým studentů ČVUT, se spolu s dalšími 18 domy utkal v solárním desetiboji. Svou roli v tomto projektu sehrálo také AGC.    

Přečtěte si více

LATEST NEWS

Kan widget `facebook_last10` niet laden.

Cradle to Cradle - Thermobel

YOUTUBE