Objevte nový Matelac T

17-08-2015

Matelac T: kalitelné lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou

Po úspěšném uvedení rozšířené škály skel Lacobel T na trh v roce 2014 nabízí nyní společnost AGC jedinečnou škálu kalitelných lakovaných skel se saténovou povrchovou úpravou: Matelac T ve stejných 15 moderních barvách. Architekti a designéři si mohou pohrát s lesklými a matnými efekty skla, které je vhodné pro interiérové i exteriérové aplikace.

Matelac T nabízí stejné výhody jako Lacobel T: sklo je pevné, bezpečné, vysoce odolné proti tepelným šokům a UV záření, a tedy vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Lakované sklo, které lze ve zpracovatelském závodě ihned řezat a tepelně opracovávat.

Stejné výhody, nové designové možnosti

Pro architekty, designéry a fasádníky, kteří hledají hladké a měkké povrchy, je Matelac T správnou volbou pro celou řadu interiérových i exteriérových aplikací. Tepelně tvrzené sklo Matelac T nabízí vysokou odolnost proti tepelným šokům a UV záření, a tudíž přináší široké možnosti použití v interiéru i exteriéru. 

Zatímco lesklé barvy Lacobelu T dodávají perspektivu do prostoru, matné povrchy Matelacu T nabízí jemný a minimalistický vzhled. To je zvláště vhodné pro luxusní interiérový či exteriérový nábytek, jako jsou stolní desky, kuchyňské pracovní desky, dělicí příčky, abychom jmenovali alespoň několik možností použití.

 

Kombinujte  a hrajte si se škálou 15 barev, lesklých či matných… možnosti jsou nekonečné…

Dokument ke stažení

Zpět na přehled
Informace o výrobcíchKontaktujte násZeptejte se nás

LATEST NEWS