ZÁVODY

AGC Fenestra - závod Salaš

Společnost AGC Fenestra a.s., člen AGC Group závod na Salaši se zabývá opracováním plochého skla, výrobou izolačních skel, tepelným tvrzením skla s širokým využitím ve stavebnictví. Historie společnosti sahá až do roku 1991.

AGC Fenestra - závod Brno

Společnost AGC Fenestra a.s. člen AGC Group závod Brno se zabývá zpracováním plochého skla s širokým využitím ve stavebnictví. Základní paleta produktů obsahuje výrobu izolačního zasklení.

AGC Fenestra - závod Nesovice

Společnost AGC Fenestra a.s. člen AGC Group závod Nesovice se zabývá zpracováním plochého skla s širokým využitím ve stavebnictví. Základní paleta produktů obsahuje výrobu izolačního zasklení.

AGC Fenestra - závod Stod

Společnost AGC Fenestra a.s. člen AGC Group závod Stod se zabývá zpracováním plochého skla s širokým využitím ve stavebnictví. Základní paleta produktů obsahuje výrobu izolačního zasklení.

AGC Fenestra - závod Sokolov

Společnost AGC Fenestra a.s. člen AGC Group závod Sokolov se zabývá zpracováním plochého skla s širokým využitím ve stavebnictví. Základní paleta produktů obsahuje výrobu izolačního zasklení.

AGC Fenestra - závod Moravské Budějovice

Společnost AGC Fenestra a.s. člen AGC Group závod Moravské Budějovice se zabývá zpracováním plochého skla s širokým využitím ve stavebnictví. Základní paleta produktů obsahuje výrobu izolačního zasklení a velkoobchod se sklem.

AGC Fenestra - závod Žďár nad Sázavou

Společnost AGC Fenestra a.s. člen AGC Group závod Žďár nad Sázavou se zabývá zpracováním plochého skla s širokým využitím v interiérovém designu. Základní paleta produktů obsahuje sklo pro výplně dveří a další interiérové aplikace a velkoobchod se sklem.

AGC Fenestra - závod Hradec Králové

Společnost AGC Fenestra a.s. člen AGC Group závod Hradec Králové se zabývá zpracováním plochého skla. Základní paleta produktů obsahuje výrobu izolačního zasklení a velkoobchod se sklem. Lze využít rozsáhlé možnosti využití skla včetně i možnosti finální instalace.