Luxusní vzhled vašeho nábytku

Sklo je velmi žádaným materiálem a objevuje se stále častěji nejen v oknech a na stěnách, ale i v samotném nábytku. Čirá, lakovaná, matovaná i vzorovaná skla a zrcadla nacházejí své uplatnění coby police, stoly, prosklená dvířka nebo jako výplň vestavných skříní. Všechna skla se snadno udržují, mají dlouhou životnost a vkusně doplní váš interiér.

Skleněné police

Potřebujete svůj interiér doplnit o odkládací prostor? Vyberte si z naší široké nabídky odstínů a povrchových úprav našich designových čirých, satinovaných nebo lakovaných skel - ať už je použijete v obývacím pokoji nebo v hotelové koupelně, skleněná police snadno splyne s okolním prostorem a dodá vašemu interiéru nádech luxusu.

 

Použité typy skel

Artlite® Lacobel® Matelac® Planibel® Clear Planibel® Coloured Stopsol Stratobel® Matelux®

Prosklená dvířka

Skleněná dvířka jsou velice estetickým prvkem v nábytku - lakovaná lesklá a matná skla vám přesně vymezí prostor, skla čirá, vzorovaná a satinovaná vám do něj dají nahlédnout. Skla jsou vhodná k osazení do různých rámečků a své uplatnění nacházejí především v kuchyních a vestavěných skříních. Díky snadné údržbě a dlouhé životnosti budete spokojeni.

 

Použité typy skel

Artlite® Imagin® Lacobel® Matelac® Mirox MNGE® Planibel® Clear Planibel® Coloured Stopsol Matelux®

Stoly se skleněnou deskou

Není nic elegantnějšího a praktičtějšího, nežli stůl se skleněnou deskou. Sklo je hladký, trvanlivý, snadno omyvatelný a na údržbu nenáročný materiál, který dodá vašemu interiéru nádech luxusu. Pokud při jeho používání a údržbě dodržíte určité zásady, vydrží vám velmi dlouho a i s přibývajícími léty si uchová stále stejný vzhled.

 

Použité typy skel

Lacobel®T Lacomat® Matelac®T Planibel® Clear Planibel® Coloured Stopsol Matelux®

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou pro využití skla naprosto ideální aplikací - velké hladké plochy beze spár jsou nenáročné na údržbu a široký výběr barevných odstínů, povrchových úprav a vzorů zajistí, že se vaše skříň stane nedílnou a praktickou součástí vašeho interiéru. Vyzkoušejte například efektivní kombinaci lesklého skla s matným tón v tónu!

 

Použité typy skel

Imagin® Lacobel® Lacomat® Matelac® Stopsol Matelux®

Poradíme a zajistíme instalaci skla

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám naši odbornící budou věnovat