Schodiště a zábradlí

Skleněná zábradlí a schodiště jsou vyhledávaným designovým prvkem, který váš interiér promění v moderní prostor s nádechem luxusu. Zábradlí i schodiště realizujeme s důrazem na klíčovou funkci obou aplikací, a tou je dostatečná bezpečnost. Při výrobě používáme zásadně skla kalená a vrstvená bezpečnostní, která vás ochrání proti úrazu i pádu.

Interiérová celoskleněná zábradlí

Přestože zábradlí z průhledných skel nebudí příliš důvěry ve sklo jako bezpečný materiál, tyto předsudky musí jít stranou: zkušenost s bezpečnostními skly (také v neprůstřelném provedení) je velmi dobrá a poptávka po nich neustále roste. Skleněná zábradlí kotvíme na terče, mezi nerezové sloupky nebo do podlahy do hliníkových profilů.

 

Použité typy skel

Artlite® Imagin® Lacobel®T Matelac®T Planibel® Clear Planibel® Coloured Stratobel® Matelux®

Interiérová celoskleněná schodiště

Pokud chcete svůj interiér ozvláštnit skutečně originálním architektonickým prvkem, potom vsaďte na celoskleněné schodiště doplněné skleněným zábradlím nebo pochozím sklem na mezipodestě. Schody vyrábíme z vrstvených bezpečnostních skel, na přání také s protiskluzovou povrchovou úpravou.

 

Použité typy skel

Artlite® Planibel® Clear Planibel® Coloured Stratobel® Matelux®

Exteriérová celoskleněná zábradlí

Na přání zákazníka realizujeme také venkovní, např. balkónová zábradlí a zábradlí pro zahradní architekturu. Zatímco designovým prvkem je zábradlí transparentní, pro zachování soukromí je vhodné použít sklo barevné, průsvitné matované nebo s potiskem. Provedení, odstín a intenzita světla, kterou vám sklo na balkón vpustí, záleží na vašem výběru.

 

Použité typy skel

Artlite® Imagin® Lacobel®T Matelac®T Planibel® Clear Planibel® Coloured Stratobel® Matelux®

Poradíme a zajistíme instalaci skla

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám naši odbornící budou věnovat